Monday 10 December Last update : 12/10/2018 at 08:09

kõige kõrgemal asuv Euroopa suusakuurort

10 PÕHIARGUMENTI

VAL THORENS, PUHKEKESKUS, MIS ÜHENDAB ENDAS PARIMAD SUUSATAMISVÕIMALUSED JA ATMOSFÄÄRI PUHKUSE NAUTIMISEKS!

10 PÕHIARGUMENTI


1/Suurepärane asukoht: Euroopa kõrgeim puhkekeskus Val Thorens on looduslik avatud ja päikeseline amfiteater; me ei kao kunagi silmist. Novembrist maini on garanteeritud lumi ja selle kvaliteet.


2/ 600 kilomeetrit puhast liugu kolme oru südames, suurim suusatamispiirkond maailmas, 172 tõstukit ja 318 tähistatud suusarada erinevatel kõrgustel ja igasuguse lumespordi jaoks. Suusatajaid ootavad paljud võimalikud kombinatsioonid ja võimalus avastada enda jaoks iga päev uus rada koos hämmastava panoraamvaatega.


3/ See on nauding: kiired mehaanilised tõstukid vähendavad ooteaega ja võimaldavad teil asuda kiiresti lõbutsema. Val Thorensis saate suusatada rohkem kui kusagil mujal!


4/"Stressivastane" puhkekeskus: paljud suusakeskused nõuavad suuskadega nõlvadele tõusmist, kuid kui palju kordi te soovite seda teha? Val Thorensis käib asi lihtsalt, mine suuskadel välja ja oledki rajal.


5/ Värvirikas atmosfäär, nooruslik, kuid ei ole mõeldud ainult noortele: laialt maailmale avatud ja alati innovaatiline teedrajav vaimsus juba 40 aastat, Val Thorens on kosmopoliitne puhkekeskus. See on kõikide siin viibivate inimeste ühisosa: eeskätt sõbralik ja lihtne viis liikuda tuleviku suunas! Pole kahtlustki, Val Thorensil jagub energiat kõikidele jagamiseks.


6/ Leia oma sõbrad ja perekond: meil on rikkalik ja mitmekesine majutus, enamus nendest spaaga, igas stiilis, igasugusele eelarvele ja igat tüüpi seltskondadele. Perekondadele, paaridele, sõprade seltskonnale või koos armastatuga nautimiseks lai valik alates ühetoalistest korteritest kuni viietärni hotellideni. Val Thorens on puhkekeskus, kus on hea elada.


7/ Pingevaba: siin käib kõik lihtsalt. Te kolite oma soovitud sviiti, valite oma tempo ja pääsete kõikjale jalgsi. Siin saate nautida Val Thorensi lahedat atmosfääri.


8/ Sportlik ja lõõgastav: lisaks maailma suurimale suusatamispiirkonnale saate oma elamust suurendada spordikeskuses, kus pakutakse üle 20 tegevuse, või spaas jne. Samuti saate nautida fantastilisi tegevusi sulatuspoti juures (prantsusmaa pikimat kelgurada, saanisõitu lumel, jääsõitu jne) või muud erakordset, mida ei praktiseerita kusagil mujal. Võite usaldada oma keha ekspertide kätte, ühes meie arvukatest heaolukeskustest, lastes end täiesti lõdvaks. Lõppeesmärk: tunda elujõudu ja rahulolu.


9/ Gurmeekeskus: just nagu puhkekeskus, restoranid, mille pakutav on kvaliteetne ja üllatav. Kohalikud tooted peakokkadelt, traditsioonilistest kuni kaasaegseteni, Val Thorens rahuldab kõikide maitsed bistronoomidest kuni gastronoomideni, sealhulgas leiavad endale midagi ka kõige nõudlikumad.


10/ Val Thorensi elustiil: kuna Val Thorens on kõrgeim puhkekeskus Euroopas, on see ilmselt ka kõige aktiivsem. Kontsertide rohkus, muusikastiilide erinevus, džässist elektroonilise muusikani, suurim ööklubi Alpides ja baaride ning peoteemade ohtrus paneb teid Val Thorensis kuulama ning tantsima ja seda kõike "tinistamise vastases" õhkkonnas.
Loading...

Book #stay

SHARE UNITED
FOLLOW US : Become fan on Facebook Follow us on Twitter Lib_footer_page_gplus You Tube Our Flickr gallery Lib_footer_page_pin Lib_footer_page_inst
Need advice ? Call us ! +33 0(4) 79 00 08 08

Powder Alarm

Sign up to get the latest snow news in Val Tho!

All fields in this form must be filled in

The information provided is electronically processed to manage your subscription. The data is used by Val Thorens Tourist Office who may send you information about the resort from time to time.
According to the French Data Protection Act of January 6th 1978, updated in 2004,you have the right to access or change your personal data by writing to Service marketing of Office de Tourisme de Val Thorens – Maison de Val Thorens 73 440 Val Thorens – relationclient@valthorens.com
You may also request for your personal information not to be electronically processed, due to extenuating circumstances.

Powder Alarm

Sign up to get the latest snow news in Val Tho!

TOURIST OFFICE Famille Plus Les 3 Vallées Rossignol Mini GoPro Degré 7

Join us on Facebook :

×

By continuing to browse without changing your parameters, you accept the use of cookies or similar technologies to get services and offers tailored to your interests and to ensure secure transactions on our site. For more information, click here