Monday 19 November Last update : 11/19/2018 at 08:02

EIROPAS AUGSTAKAIS SLEPOŠANAS KURORTS

Val Thorens – stacija, kas apvieno vislabāko slēpošanas pieredzi ar vislabāko atmosfēru, lai Jūsu uzturēšanās būtu patīkama!

Val Thorens – stacija, kas apvieno vislabāko slēpošanas pieredzi ar vislabāko atmosfēru, lai Jūsu uzturēšanās būtu patīkama!


10 pamatargumenti...


1/ Vienreizēja atrašanās vieta: Val Thorens – visaugstākā stacija Eiropā – ir atklāts un ar saules gaismu piepildīts dabisks riņķveida paaugstinājums, kur nav iespējams apmaldīties. Kvalitatīvs sniegs ir garantēts no novembra līdz maijam.


2/600 kilometri nevainojamas slīdēšanas 3 ieleju pašā sirdī, vislielākā slēpošanas zona pasaulē, 172 mehāniskie pacēlāji un 318 iezīmētas slēpošanas trases visiem līmeņiem un visiem slēpošanas veidiem. Slēpotājus gaida visdažādākās iespējamās kombinācijas: jaunas trases un satriecošas panorāmas var atklāt katru dienu.


3/ Cik patīkami: ar ātriem mehāniskiem pacēlājiem nebūs jāgaida un tie Jūs ātri aiznesīs pie izpriecām. Stacijā Val Thorens Jūs slēposiet vairāk kā jebkur citur!


4/ „Pretstresa” stacija: daudzas stacijas pretendē uz to, ka atrodas kalnu slēpošanas trašu tiešā tuvumā, bet cik daudzām no tām patiešām ir šāds novietojums? Stacijā Val Thorens viss ir vienkārši, ejiet slēpot, un Jūs jau esat uz slēpošanas trases.


5/ Patīkama atmosfēra. Te ir daudz jauniešu, taču tā nav tikai jauniešiem: pateicoties savai atklātībai pasaulei un pionieru garam, kas lepojas ar savu novatoriskumu jau 40 gadu garumā, Val Thorens ir kosmopolītiska stacija. Visiem cilvēkiem, kas šeit uzturas, piemīt kopīga īpašība: vispirms tas ir sabiedriskums un vienota kustība uz nākotni! Val Thorens bez šaubām sniegs enerģiju ikvienam.


6/ Atrodiet savus draugus un ģimeni: mēs Jums piedāvājam bagātīgu un daudzveidīgu uzturēšanās vietu klāstu, vairums no kurām ir aprīkotas ar SPA, kas paredzēts visiem stiliem, visiem budžetiem un visu veidu tikšanās reizēm. Neatkarīgi no tā vai esat ģimene, pāris, komanda vai iemīlējušies, baudiet plašu atsevišķu apartamentu izvēli 5 zvaigžņu viesnīcās un rezidencēs. Val Thorens ir stacija, kur dzīvo saskaņā!


7/ Atslābinieties: šeit viss ir vienkārši! Nododieties savām vēlmēm, savam ritmam un viss notiek kā vēlaties. Izbaudiet stacijas Val Thorens „lielisko attieksmi”.


8/ Sports un atpūta: vislielākajā slēpošanas zonā pasaulē varat dažādot savu pieredzi sporta centrā, kas piedāvā vairāk kā 20 aktivitātes, un relaksācijas centrā... Varat arī izmēģināt dažādas pārsteidzošas aktivitātes (visgarāko kamanu trasi Francijā, braukšanu ar sniega motociklu, auto vadīšanu uz ledus utt.), dažas no kurām ir tik pārsteidzošas, ka neviens līdz šim tās nav praktizējis. Lai pilnīgi atslābinātos, uzticiet savu ķermeni mūsu vairāku relaksācijas centru speciālistiem. Mūsu galamērķis ir dzīves pilnība un nomierināšana!


9/ Stacija gardēžiem: stacijas restorānu piedāvājums ir kvalitatīvs un pārsteidzošs. No Val Thorens vietējiem ēdieniem no atzītiem šefpavāriem, tradicionāliem un mūsdienīgiem, ātras ēdināšanas un gastronomijas siekalas saskries mutē pat prasīgākajiem cilvēkiem.


10/ Val Thorens dzīvesveids: Stacija Val Thorens ir gan visaugstākā stacija Eiropā, gan, bez šaubām, pati aktīvākā stacija. Dažādi dzīvie koncerti, dažādas mūzikas piedāvājumi: no džeza līdz elektroniskajai mūzikai, vislielākā diskotēka Alpos un dažādi tematiskie bāri un festivāli ļaus Jums klausīties un dejot kopā ar Val Thorens atmosfērā „bez uzpūtības”.
Loading...

Book #stay

SHARE UNITED
FOLLOW US : Become fan on Facebook Follow us on Twitter Lib_footer_page_gplus You Tube Our Flickr gallery Lib_footer_page_pin Lib_footer_page_inst
Need advice ? Call us ! +33 0(4) 79 00 08 08

Powder Alarm

Sign up to get the latest snow news in Val Tho!

All fields in this form must be filled in

The information provided is electronically processed to manage your subscription. The data is used by Val Thorens Tourist Office who may send you information about the resort from time to time.
According to the French Data Protection Act of January 6th 1978, updated in 2004,you have the right to access or change your personal data by writing to Service marketing of Office de Tourisme de Val Thorens – Maison de Val Thorens 73 440 Val Thorens – relationclient@valthorens.com
You may also request for your personal information not to be electronically processed, due to extenuating circumstances.

Powder Alarm

Sign up to get the latest snow news in Val Tho!

TOURIST OFFICE Famille Plus Les 3 Vallées Rossignol Mini GoPro Degré 7

Join us on Facebook :

×

By continuing to browse without changing your parameters, you accept the use of cookies or similar technologies to get services and offers tailored to your interests and to ensure secure transactions on our site. For more information, click here