Friday 16 November Last update : 11/15/2018 at 17:01

Aukšciausiai esantis slidinejimo kurortas Europoje

Val Thorens – kurortas, kuris sujungia geriausią slidinėjimą su geriausia aplinka tam, kad Jūsų viešnagė būtų vadinama malonumu!

Val Thorens – kurortas, kuris sujungia geriausią slidinėjimą su geriausia aplinka tam, kad Jūsų viešnagė būtų vadinama malonumu!

Dešimt pagrindinių argumentų...


1. Išskirtinė vieta: aukščiausiai Europoje esantis kurortas Val Thorens yra natūralus amfiteatras, atviras ir saulėtas; jame niekuomet nepasiklysite. Nuo lapkričio iki gegužės mėnesio kurorte garantuojamas sniegas ir jo kokybė.


2. 600 km nepriekaištingų slidinėjimo trasų 3 Vallées srities širdyje, didžiausia pasaulyje slidinėjimo zona, 172 keltuvai ir 318 įvairių lygių trasų visoms slidinėjimo rūšims. Daugybė galimų kombinacijų laukia slidinėtojų, ir jūs kiekvieną dieną galėsite atrasti naujas trasas bei kvapą gniaužiančią panoramą.


3. Vien tik malonumas: greiti keltuvai skirti išvengti laukimo eilėse ir greitai sugrįžti prie slidinėjimo malonumų. Val Thorens kurorte jūs slidinėsite daugiau nei kitur!


4. „Antistresinis“ kurortas: daugelyje kurortų teigiama, kad galite visur ir visuomet slidinėti, tačiau ar tai yra užtikrinta? Val Thorens kurorte užsidėkite slides – Jūs jau esate trasoje.


5. Spalvinga atmosfera, jaunas kurortas, bet skirtas ne tik jauniems žmonėms: jau 40 metų Val Thorens dėl atvirumo visam pasauliui ir visada novatoriškos dvasios yra kosmopolitinis kurortas. Yra vienas bendras bruožas, kuris jungia visus čia atostogaujančius žmones – pirmiausia svetingumas ir vieningas žengimas į ateitį. Be abejonės, Val Thorens turi energijos, kurios užteks visiems.


6. Atraskite savo draugus ir šeimą: mes jums siūlome platų ir įvairų apgyvendinimo asortimentą, dažniausiai įrengtą su SPA, įvairiems stiliams, biudžetams ir visoms susitikimų rūšims. Šeima, poros, giminės ar įsimylėjėliai, mėgaukitės plačiu pasirinkimu – nuo „cocoons“ apartamentų iki 5 žvaigždučių viešbučių ir rezidencijų. Val Thorens – kurortas, kuriame gera gyventi!


7. Atsipalaidavimas: čia viskas yra paprasta. Jūs progresuosite pagal savo norus, savo tempą, ir viską galima padaryti savo kojomis. Jūs išbandysite Val Thorens požiūrį „viskas puiku“.


8. Sportas ir poilsis: jūs galėsite pasitobulinti ne tik didžiausioje pasaulio slidinėjimo zonoje, bet ir sporto centre, siūlančiame daugiau nei dvidešimt veiklos sričių, sveikatingumo centre, ... Taip pat jūs galėsite mėgautis visa įvairiausių pramogų gama (ilgiausia rogučių trasa Prancūzijoje, kalnų dviračiu ant sniego, vairavimu ant ledo, ...), kai kurios iš jų yra neįprastos, niekur kitur nepraktikuojamos. Patikėkite savo kūną vienam iš daugelio mūsų sveikatingumo centrų ekspertui, jo rankoms, ir leiskite jam dirbti. Galutinis tikslas – pajusti gyvenimą ir atsipalaiduoti!


9. Vieta gurmanams: maitinimas kurorto restoranuose yra kokybiškas ir stebinantis. Vietos produktai ir nominuoti virtuvės šefai, nuo tradicijos iki modernumo, užkandinės ir valgių gaminimo menas Val Thorens kurorte sužavės visus lankytojus, įskaitant ir pačius reikliausius.


10. Val Thorens gyvenimo būdas: Jeigu Val Thorens yra aukščiausiai esantis slidinėjimo kurortas Europoje, tai be abejonės jis yra ir atraktyviausias. Daugybė gyvos muzikos koncertų, įvairios muzikos pasiūla – nuo džiazo iki elektromuzikos, didžiausias naktinis klubas Alpėse ir daugybė teminių barų ir festivalių privers jus klausytis ir šokti Val Thorens kurorte, pasineriant į „anti Bling Bling“ aplinką.
Loading...

Book #stay

SHARE UNITED
FOLLOW US : Become fan on Facebook Follow us on Twitter Lib_footer_page_gplus You Tube Our Flickr gallery Lib_footer_page_pin Lib_footer_page_inst
Need advice ? Call us ! +33 0(4) 79 00 08 08

Powder Alarm

Sign up to get the latest snow news in Val Tho!

All fields in this form must be filled in

The information provided is electronically processed to manage your subscription. The data is used by Val Thorens Tourist Office who may send you information about the resort from time to time.
According to the French Data Protection Act of January 6th 1978, updated in 2004,you have the right to access or change your personal data by writing to Service marketing of Office de Tourisme de Val Thorens – Maison de Val Thorens 73 440 Val Thorens – relationclient@valthorens.com
You may also request for your personal information not to be electronically processed, due to extenuating circumstances.

Powder Alarm

Sign up to get the latest snow news in Val Tho!

TOURIST OFFICE Famille Plus Les 3 Vallées Rossignol Mini GoPro Degré 7

Join us on Facebook :

×

By continuing to browse without changing your parameters, you accept the use of cookies or similar technologies to get services and offers tailored to your interests and to ensure secure transactions on our site. For more information, click here