Friday 14 December Last update : 12/14/2018 at 13:01

Val Thorens, stredisko, kde sa spája najlepšia lyžovačka s najlepšou atmosférou

10 kľúčových argumentov

Val Thorens, stredisko, kde sa spája najlepšia lyžovačka s najlepšou atmosférou

10 kľúčových argumentov…


1 Výnimočná poloha – najvyššie položené lyžiarske stredisko v Európe, Val Thorens vyniká veľkým množstvom slnečného svitu a jeho vynikajúca poloha, v akoby prírodnom amfiteátri, umožňuje nájsť si cestu späť do strediska veľmi ľahko zo všetkých strán. Vďaka svojej vysokej nadmorskej výške garantuje kvalitný prírodný sneh od novembra do mája.


2 600 km zjazdoviek v srdci lyžiarskeho raja Tri Údolia, najväčšej lyžiarskej oblasti na svete prepojenej 175 lanovkami a 320 zjazdovkami rôznych obtiažností, pre všetky kategórie lyžiarov a snowboardistov. Nadšencov zimných športov čaká veľké množstvo rôznych možných kombinácii, každý deň objavia novú zjazdovku a dych-vyrážajúce panorámy.


3 Radosť lyžovať: najmodernejšie lanovky, ktoré vás bez čakania vyvezú na lyžiarske svahy. Vo Val Thorens si zalyžujete viac ako hocikde inde!


4 Bezstresové stredisko: mnoho lyžiarskych stredísk tvrdí, že ich ubytovacie kapacity umožňujú lyžovať priamo od dverí. U koľkých je to naozaj pravda ? Vo Val Thorens to je jednoduché, nasaďte lyže, uz ste na zjazdovke!


5 Rôznorodá atmosféra, určená nielen pre mladých: vďaka svojej otvorenosti a priekopníckemu duchu trvajúcemu už 40 rokov, Val Thorens je kozmopolitné stredisko. Charakteristickou črtou je predovšetkým priateľskosť a jednotné úsilie napredovať. Niet o tom pochýb, Val Thorens má veľa energie na rozdávanie!

6 Stretnite sa s priateľmi a rodinou: stredisko vám ponúka široké spektum ubytovacích možností, väčšina z nich je vybavená vlastným spa. Ubytovacie kapacity pre všetky chute, rozpočty a typy stretnutí. Rodiny, páry, skupinky priateľov, vyberte si zo širokej ponuky od útulných apartmánov až po 5-hviezdičkové hotely a rezidencie. Val Thorens, stredisko, kde je život krásny!


7 Pohoda – tu je všetko jednoduché a na dosah. Zdokonaľujte sa svojím tempom a podľa vašej nálady. Zažite « pohodu », ktorú Val Thorens ponúka.


8 Športové a relaxačné – okrem lyžovania na svahoch najväčšej lyžiarskej oblasti na svete, znásobte svoje zážitky v športovom komplexe, ktoré ponúka viac ako 20 aktivít, wellness centrum,…Vyberte si z aktraktívnych lákadiel, z ktorých niektoré nikde inde nenájdete (najdlhšia bobová dráha vo Francúzsku, zjazd na horskom bicykli po snehu, ľadová autodráha,…). Zverte sa do rúk expertom v jednom z mnohých wellness centier s jediným cieľom: obnoviť vnútornú rovnováhu a cítiť sa ako znovuzrodený!


9 Gurmánske stredisko - ako ostatné služby strediska, tak aj ponuka reštauračných služieb je prekvapivo rôznorodá a kvalitná. Od regionálnych špecialít až po originálne jedlá od šéfkuchárov ocenených michelinskými hviezdičkami, gastronómia a bistronómia Val Thorens uspokojí všetky chuťové poháriky, i tie najnáročnejšie.


10 Životný štýl “Val Thorens” – Nielenže je Val Thorens najvyššie položené stredisko Európy, bezpochýb ponúka aj najviac zábavy. Široký výber live koncertov, hudobné podujatia rôznych žánrov od jazzu po elektro, pestrosť kultúrnych a spoločenských podujatí, najväčší disco-club v Alpách a široké spektrum barov vás pozývajú užiť si hudbu a tanec v skvelej atmosfére.
Loading...

Book #stay

SHARE UNITED
FOLLOW US : Become fan on Facebook Follow us on Twitter Lib_footer_page_gplus You Tube Our Flickr gallery Lib_footer_page_pin Lib_footer_page_inst
Need advice ? Call us ! +33 0(4) 79 00 08 08

Powder Alarm

Sign up to get the latest snow news in Val Tho!

All fields in this form must be filled in

The information provided is electronically processed to manage your subscription. The data is used by Val Thorens Tourist Office who may send you information about the resort from time to time.
According to the French Data Protection Act of January 6th 1978, updated in 2004,you have the right to access or change your personal data by writing to Service marketing of Office de Tourisme de Val Thorens – Maison de Val Thorens 73 440 Val Thorens – relationclient@valthorens.com
You may also request for your personal information not to be electronically processed, due to extenuating circumstances.

Powder Alarm

Sign up to get the latest snow news in Val Tho!

TOURIST OFFICE Famille Plus Les 3 Vallées Rossignol Mini GoPro Degré 7

Join us on Facebook :

×

By continuing to browse without changing your parameters, you accept the use of cookies or similar technologies to get services and offers tailored to your interests and to ensure secure transactions on our site. For more information, click here