Winter
 • weather forecast
  weather forecast
  -4° temp 2300m
  -11° temp 3200m
  D+1 weather forecast D+1 D+2 weather forecast D+2
  +
 • snow
  weather forecast
  60 cm DEPTH 2300m
  100 cm DEPTH 3200m
  2 cm Depth of the recent snowfall Fresh
  +
 • slopes
  VAL THORENS
  58/80 open slopes
  30/31 ski-lifts
  LES 3 VALLEES
  122/339 open slopes
  90/159 ski-lifts
  +
 • livecam

НАЙВИЩИЙ КУРОРТ У ЄВРОПІ

Валь Торанс - це курорт, який поєднує в собі кращу якість катання на лижах і найкращий настрій!

Валь Торанс - це курорт, який поєднує в собі кращу якість катання на лижах і найкращий настрій!

10 ключових аргументів

1. Виключне розташування: найвища станція Європи, Валь Торанс-це натуральний амфітеатр, оточений горами і освітлений сонячним світлом. Сніг найкращої якості гарантований з листопада по травень.


2. 600 км лижних трас в самому серці Трьох Долин: найбільша лижна область в світі, 172 підйомника і 318 лижних трас для всіх рівнів катання. Лижників очікує величезна різноманітність трас, тут можливо відкривати для себе кожен день нові і нові траси і нові дивовижної краси гірські панорами.


3. Тільки задоволення: швидкі підйомники, створені спеціально, щоб уникнути довгого очікування, в Валь Торансі Ви катаєтеся більше і очікуєте менше, ніж деінде.


4. Лижна станція «Антістрес»: багато лижних станцій говорять про близькість готелів до трас, але скільки з низ можуть дійсно цим похвалитися? У Валь Торансі це просто, вийшовши з готелю, Ви вже на трасі.


5. Святкова, яскрава і молодіжна атмосфера, але не тільки для молоді: завдяки відкритому відношенню до всіх ось уже 40 років Валь Торанс є багатонаціональною лижною станцією. Існує щось спільне між людьми, відпочиваючими тут: в першу чергу - це дружнє ставлення і загальне уявлення про те, як розвиватися і йти до майбутнього. Безсумнівно у Валь Торансі енергії вистачить, щоб поділитися з усіма.


6. Знайдіть своїх друзів і свою сім'ю: ми пропонуємо Вам багату і різноманітну гаму житла, в більшій частині якого є зона СПА для будь-якого бюджету, будь-якого смаку і будь-якого типу відпочинку. Приїжджаючи з родиною, з друзями або закоханою парою, Ви знайдете величезний вибір житла від затишних, теплих і зручних апартаментів до п'ятизіркових готелів і резиденцій.


7. Розслаблений: тут все просто. Ви знайдете відпочинок за бажанням і все настільки поруч, що до будь-якої точки можна пройти пішки. Відчуйте гостинність Валь Торансу.


8. Спортивний і в той же час дозволяючий розслабитися: в найбільшій гірськолижній області світу Ви також можете зайнятися спортом в спортивному центрі, який запропонує Вам 20 видів спорту, а також зону СПА. Також у Вашому расспоряженіі величезний вибір спортивних видів відпочинку, деякі з яких Ви не знайдете більше ніде, наприклад найдовша санна траса Франції, спуск з лижної траси на велосипеді і керування на льоду. Довірте Ваше тіло рукам професіоналів однієї з наших численних зон СПА, щоб повністю розслабитися. Кінцева мета-відчути себе живим і спокійним.


9. Лижна станція гурман: на станції величезний вибір традиційних Савойських і гастрономічних ресторанів, «зоряні» шеф-кухаря яких здатні задовольнити найвишуканіший смак.


10. Стиль Валь Торансу: Валь Торанс це не тільки найвища станція Європи, але і сама анімована. Тут величезна різноманітність музичних концертів з живою музикою від джазу до електричної музики, а також великий вибір тематичних барів і дискотек, тут Ви можете слухати і танцювати в простій і невимушеній обстановці.
Loading...

Book #stay

SHARE UNITED
Lib_footer_page_inst
Lib_footer_page_gplus

Powder Alarm

Sign up to get the latest snow news in Val Tho!

All fields in this form must be filled in

Powder Alarm

Sign up to get the latest snow news in Val Tho!

FOLLOW US : Become fan on Facebook Follow us on Twitter Lib_footer_page_gplus You Tube Our Flickr gallery Lib_footer_page_pin Lib_footer_page_inst
Famille Plus Les 3 Vallées Rossignol Mini Freegun Degré 7

Join us on Facebook :

×

By continuing to browse without changing your parameters, you accept the use of cookies or similar technologies to get services and offers tailored to your interests and to ensure secure transactions on our site. For more information, click here