Winter
 • weather forecast
  weather forecast
  -8° temp 2300m
  -14° temp 3200m
  D+1 weather forecast D+1 D+2 weather forecast D+2
  +
 • snow
  weather forecast
  70 cm DEPTH 2300m
  0 cm DEPTH 3200m
  0 cm Depth of the recent snowfall
  +
 • slopes
  VAL THORENS
  0/80 open slopes
  0/31 ski-lifts
  LES 3 VALLEES
  0/339 open slopes
  0/160 ski-lifts
  +
 • livecam

НАЙВИЩИЙ КУРОРТ У ЄВРОПІ

Валь Торанс - це курорт, який поєднує в собі кращу якість катання на лижах і найкращий настрій!

Валь Торанс - це курорт, який поєднує в собі кращу якість катання на лижах і найкращий настрій!

10 ключових аргументів

1. Виключне розташування: найвища станція Європи, Валь Торанс-це натуральний амфітеатр, оточений горами і освітлений сонячним світлом. Сніг найкращої якості гарантований з листопада по травень.


2. 600 км лижних трас в самому серці Трьох Долин: найбільша лижна область в світі, 172 підйомника і 318 лижних трас для всіх рівнів катання. Лижників очікує величезна різноманітність трас, тут можливо відкривати для себе кожен день нові і нові траси і нові дивовижної краси гірські панорами.


3. Тільки задоволення: швидкі підйомники, створені спеціально, щоб уникнути довгого очікування, в Валь Торансі Ви катаєтеся більше і очікуєте менше, ніж деінде.


4. Лижна станція «Антістрес»: багато лижних станцій говорять про близькість готелів до трас, але скільки з низ можуть дійсно цим похвалитися? У Валь Торансі це просто, вийшовши з готелю, Ви вже на трасі.


5. Святкова, яскрава і молодіжна атмосфера, але не тільки для молоді: завдяки відкритому відношенню до всіх ось уже 40 років Валь Торанс є багатонаціональною лижною станцією. Існує щось спільне між людьми, відпочиваючими тут: в першу чергу - це дружнє ставлення і загальне уявлення про те, як розвиватися і йти до майбутнього. Безсумнівно у Валь Торансі енергії вистачить, щоб поділитися з усіма.


6. Знайдіть своїх друзів і свою сім'ю: ми пропонуємо Вам багату і різноманітну гаму житла, в більшій частині якого є зона СПА для будь-якого бюджету, будь-якого смаку і будь-якого типу відпочинку. Приїжджаючи з родиною, з друзями або закоханою парою, Ви знайдете величезний вибір житла від затишних, теплих і зручних апартаментів до п'ятизіркових готелів і резиденцій.


7. Розслаблений: тут все просто. Ви знайдете відпочинок за бажанням і все настільки поруч, що до будь-якої точки можна пройти пішки. Відчуйте гостинність Валь Торансу.


8. Спортивний і в той же час дозволяючий розслабитися: в найбільшій гірськолижній області світу Ви також можете зайнятися спортом в спортивному центрі, який запропонує Вам 20 видів спорту, а також зону СПА. Також у Вашому расспоряженіі величезний вибір спортивних видів відпочинку, деякі з яких Ви не знайдете більше ніде, наприклад найдовша санна траса Франції, спуск з лижної траси на велосипеді і керування на льоду. Довірте Ваше тіло рукам професіоналів однієї з наших численних зон СПА, щоб повністю розслабитися. Кінцева мета-відчути себе живим і спокійним.


9. Лижна станція гурман: на станції величезний вибір традиційних Савойських і гастрономічних ресторанів, «зоряні» шеф-кухаря яких здатні задовольнити найвишуканіший смак.


10. Стиль Валь Торансу: Валь Торанс це не тільки найвища станція Європи, але і сама анімована. Тут величезна різноманітність музичних концертів з живою музикою від джазу до електричної музики, а також великий вибір тематичних барів і дискотек, тут Ви можете слухати і танцювати в простій і невимушеній обстановці.
Loading...

Book #stay

FOLLOW US : Become fan on Facebook Follow us on Twitter Lib_footer_page_gplus You Tube Our Flickr gallery Lib_footer_page_pin Lib_footer_page_inst
Famille Plus Les 3 Vallées Rossignol Mini Freegun Degré 7

Join us on Facebook :