10 kľúčových argumentov

 

Val Thorens, stredisko, kde sa spája najlepšia lyžovačka s najlepšou atmosférou

 

10 kľúčových argumentov…

1 Výnimočná poloha – najvyššie položené lyžiarske stredisko v Európe, Val Thorens vyniká veľkým množstvom slnečného svitu a jeho vynikajúca poloha, v akoby prírodnom amfiteátri, umožňuje nájsť si cestu späť do strediska veľmi ľahko zo všetkých strán. Vďaka svojej vysokej nadmorskej výške garantuje kvalitný prírodný sneh od novembra do mája.

2 600 km zjazdoviek v srdci lyžiarskeho raja Tri Údolia, najväčšej lyžiarskej oblasti na svete prepojenej 175 lanovkami a 320 zjazdovkami rôznych obtiažností, pre všetky kategórie lyžiarov a snowboardistov. Nadšencov zimných športov čaká veľké množstvo rôznych možných kombinácii, každý deň objavia novú zjazdovku a dych-vyrážajúce panorámy.

3 Radosť lyžovať: najmodernejšie lanovky, ktoré vás bez čakania vyvezú na lyžiarske svahy. Vo Val Thorens si zalyžujete viac ako hocikde inde!

4 Bezstresové stredisko: mnoho lyžiarskych stredísk tvrdí, že ich ubytovacie kapacity umožňujú lyžovať priamo od dverí. U koľkých je to naozaj pravda ? Vo Val Thorens to je jednoduché, nasaďte lyže, uz ste na zjazdovke!

5 Rôznorodá atmosféra, určená nielen pre mladých: vďaka svojej otvorenosti a priekopníckemu duchu trvajúcemu už 40 rokov, Val Thorens je kozmopolitné stredisko. Charakteristickou črtou je predovšetkým priateľskosť a jednotné úsilie napredovať. Niet o tom pochýb, Val Thorens má veľa energie na rozdávanie!

6 Stretnite sa s priateľmi a rodinou: stredisko vám ponúka široké spektum ubytovacích možností, väčšina z nich je vybavená vlastným spa. Ubytovacie kapacity pre všetky chute, rozpočty a typy stretnutí. Rodiny, páry, skupinky priateľov, vyberte si zo širokej ponuky od útulných apartmánov až po 5-hviezdičkové hotely a rezidencie. Val Thorens, stredisko, kde je život krásny!

7 Pohoda – tu je všetko jednoduché a na dosah. Zdokonaľujte sa svojím tempom a podľa vašej nálady. Zažite « pohodu », ktorú Val Thorens ponúka.

8 Športové a relaxačné – okrem lyžovania na svahoch najväčšej lyžiarskej oblasti na svete, znásobte svoje zážitky v športovom komplexe, ktoré ponúka viac ako 20 aktivít, wellness centrum,…Vyberte si z aktraktívnych lákadiel, z ktorých niektoré nikde inde nenájdete (najdlhšia bobová dráha vo Francúzsku, zjazd na horskom bicykli po snehu, ľadová autodráha,…). Zverte sa do rúk expertom v jednom z mnohých wellness centier s jediným cieľom: obnoviť vnútornú rovnováhu a cítiť sa ako znovuzrodený!

9 Gurmánske stredisko - ako ostatné služby strediska, tak aj ponuka reštauračných služieb je prekvapivo rôznorodá a kvalitná. Od regionálnych špecialít až po originálne jedlá od šéfkuchárov ocenených michelinskými hviezdičkami, gastronómia a bistronómia Val Thorens uspokojí všetky chuťové poháriky, i tie najnáročnejšie.

10 Životný štýl “Val Thorens” – Nielenže je Val Thorens najvyššie položené stredisko Európy, bezpochýb ponúka aj najviac zábavy. Široký výber live koncertov, hudobné podujatia rôznych žánrov od jazzu po elektro, pestrosť kultúrnych a spoločenských podujatí, najväčší disco-club v Alpách a široké spektrum barov vás pozývajú užiť si hudbu a tanec v skvelej atmosfére.

 

Tour Operator

 

Club Val Thorens : an unmissable opportunity with Val Thorens