VAL THORENS KIŞ SPORLARI MERKEZİ, KAYAK SPORUNUN EN İYİSİ İLE KEYİFLİ BİR ORTAMDA KONAKLAMA BİR ARADA…

 

VAL THORENS KIŞ SPORLARI MERKEZİ, KAYAK SPORUNUN EN İYİSİ İLE KEYİFLİ BİR ORTAMDA KONAKLAMA BİR ARADA…

10 TEMEL NEDEN…

 

1) Olağanüstü bir konum : Avrupa’nın en yüksek rakımlı kış sporları merkezi olan Val Thorens, güneşli, doğal, açık bir panayır yeridir. Hiçbir zaman kaybetmezsiniz. Kasımdan mayısa kadar kaliteli bir kar örtüsü garantidir.

2) Dünyanın en büyük kayak yapılabilir bölgesi olan 3 vadi bölgesinin kalbinde, kaymaya uygun, saf 600 km. Bütün seviyeler için ve bütün kayak türleri için 175 teleski/telesiyej ve 320 işaretli pist. Çok değişik seçenekler kayakçıları bekliyor ve her gün yeni bir pist ve nefes kesen manzaralar keşfedebilirsiniz.

3) Yalnızca keyif : kuyruklarda beklememeniz ve bir an önce sizi zevkin doruğuna çıkarmak için özel olarak tasarlanmış hızlı teleski/telesiyejler. Val Thorens’de daha fazla kayak yaparsınız…

4) Stresi olmayan bir kış sporları merkezi : birçok merkezde kapıdan çıkar çıkmaz kayak yapılabildiği söylenir, ama bu ne derece doğrudur? Val Thorens’te bu kolay, kayaklarınızla kapıdan çıkın, pisttesiniz…

5) Rengârenk ve genç bir ortam, biraz daha az genç olanlar için de aynı zamanda : çok güçlü biçimde dünyaya açık olması dolayısıyla ve 40 yıldan beri öncü ve yenilikçi ruhunu kaybetmemiş olduğu için, Val Thorens kozmopolit bir kış merkezidir. Burada kalan kişiler arasında bir ortak nokta vardır: her şeyden önce konuksever olmak ve birlikte geleceğe doğru yürüme biçimi! Hiç şüphe yok ki Val Thorens’te herkese yetecek kadar enerji var.

6) Dostlarınızla ve ailenizle buluşun: konaklamak için size geniş bir tesis yelpazesi sunuyoruz, çoğunda SPA, her bütçe için, her arayış, her kavuşma için… Ailece, çiftler, topluca veya âşıklar, apart otellerden 5 yıldız otellere ve rezidanslara kadar geniş bir seçim yelpazesinden yararlanın. Val Thorens çok iyi yaşanan bir yer!

7) Rahat : burada her şey basit… Arzularınıza ve temponuza göre yolunuza devam ediyorsunuz ve her yere yürüyerek gidebilirsiniz. Val Thorens’te “cool davranış” deneyimini yaşayacaksınız.

8) Sportmence dinlenme : dünyanın en büyük kayak yapılır alanı olmanın ötesinde, yirmiden fazla aktivitenin sunulduğu bir spor merkezinde, bir “kendini iyi hissetme” merkezinde deneyimleri birbiri ardına sıralayabilirsiniz. Şaşırtıcı birçok aktiviteyi bir araya getirebilirsiniz (Fransa’nın en uzun kızak pisti, kar üzerinde VTT, kar üzerinde sürüş…). Bunların bazıları o kadar olağandışı ki başka hiçbir yerde yapılmıyor. Çok sayıdaki merkezimizden birinde kendinizi uzman ellere bırakın ve tamamen rahatlayın. Son hedef, yaşadığını hissetmek ve doruğa çıkmak!

9) Bir gurme merkezi : merkezin imajı gibi restoranların kalitesi şaşırtıcı! Yerel lezzetlerden yıldızlı şeflere, gelenekselden moderniteye, bistrolardan gurme mutfaklarına, Val Thorens, en müşkülpesent damaklara bile lezzet götürüyor.

10) Val Thorens yaşam biçimi : Val Thorens Avrupa’nın en yüksek merkezi olduğu kadar aynı zamanda şüphesiz animasyonu da en fazla olan merkezi. Canlı çok sayıda konser, cazdan elektroya müzik yelpazesinin çeşitliliği, Alp dağlarının en büyük diskoteği ve temalı ve festival havasındaki çok sayıda bar sayesinde Val Thorens’te müziğe doyacak, dans etmeye doyamayacaksınız.

Club Val Thorens : an unmissable opportunity with Val Thorens