Валь Торанс - це курорт, який поєднує в собі кращу якість катання на лижах і найкращий настрій!

 

10 ключових аргументів

 

1. Виключне розташування: найвища станція Європи, Валь Торанс-це натуральний амфітеатр, оточений горами і освітлений сонячним світлом. Сніг найкращої якості гарантований з листопада по травень.

2. 600 км лижних трас в самому серці Трьох Долин: найбільша лижна область в світі, 172 підйомника і 318 лижних трас для всіх рівнів катання. Лижників очікує величезна різноманітність трас, тут можливо відкривати для себе кожен день нові і нові траси і нові дивовижної краси гірські панорами.

3. Тільки задоволення: швидкі підйомники, створені спеціально, щоб уникнути довгого очікування, в Валь Торансі Ви катаєтеся більше і очікуєте менше, ніж деінде.

4. Лижна станція «Антістрес»: багато лижних станцій говорять про близькість готелів до трас, але скільки з низ можуть дійсно цим похвалитися? У Валь Торансі це просто, вийшовши з готелю, Ви вже на трасі.

5. Святкова, яскрава і молодіжна атмосфера, але не тільки для молоді: завдяки відкритому відношенню до всіх ось уже 40 років Валь Торанс є багатонаціональною лижною станцією. Існує щось спільне між людьми, відпочиваючими тут: в першу чергу - це дружнє ставлення і загальне уявлення про те, як розвиватися і йти до майбутнього. Безсумнівно у Валь Торансі енергії вистачить, щоб поділитися з усіма.

6. Знайдіть своїх друзів і свою сім'ю: ми пропонуємо Вам багату і різноманітну гаму житла, в більшій частині якого є зона СПА для будь-якого бюджету, будь-якого смаку і будь-якого типу відпочинку. Приїжджаючи з родиною, з друзями або закоханою парою, Ви знайдете величезний вибір житла від затишних, теплих і зручних апартаментів до п'ятизіркових готелів і резиденцій.

7. Розслаблений: тут все просто. Ви знайдете відпочинок за бажанням і все настільки поруч, що до будь-якої точки можна пройти пішки. Відчуйте гостинність Валь Торансу.

8. Спортивний і в той же час дозволяючий розслабитися: в найбільшій гірськолижній області світу Ви також можете зайнятися спортом в спортивному центрі, який запропонує Вам 20 видів спорту, а також зону СПА. Також у Вашому расспоряженіі величезний вибір спортивних видів відпочинку, деякі з яких Ви не знайдете більше ніде, наприклад найдовша санна траса Франції, спуск з лижної траси на велосипеді і керування на льоду. Довірте Ваше тіло рукам професіоналів однієї з наших численних зон СПА, щоб повністю розслабитися. Кінцева мета-відчути себе живим і спокійним.

9. Лижна станція гурман: на станції величезний вибір традиційних Савойських і гастрономічних ресторанів, «зоряні» шеф-кухаря яких здатні задовольнити найвишуканіший смак.

10. Стиль Валь Торансу: Валь Торанс це не тільки найвища станція Європи, але і сама анімована. Тут величезна різноманітність музичних концертів з живою музикою від джазу до електричної музики, а також великий вибір тематичних барів і дискотек, тут Ви можете слухати і танцювати в простій і невимушеній обстановці.

 

Tour Operators

Club Val Thorens : l'opportunité immanquable de Val Thorens