VAL THORENS, středisko, které Vám nabídne pobyt plný pohody díky kombinaci neopakovatelné atmosféry střediska a nejlepšího lyžování

 

Z 10 PODSTATNÝCH DŮVODŮ…

 

1 /  Výjimečná poloha: Val Thorens je nejvýše položené středisko v Evropě ve tvaru obrovské otevřené salátové mísy, která je zalitá sluncem. Zde se nikdy neztratíte a navíc zde na Vás čeká od listopadu do května ten nejkvalitnější sníh.

2 /  600 km zasvěcených zimním sportům v srdci oblasti 3 údolí, největší lyžařské oblasti na světě, 172 vleků a lanovek s 318 upravenými sjezdovkami všech obtížností pro lyžaře i snowboardisty. Každý den objevujete další sjezdovku s neopakovatelným panoramatem majestátních alpských vrcholů.

3 /  Ryzí potěšení: rychlé a moderní lanovky Vám zkrátí cestu za dalšími lyžařskými zážitky na minimum, ve Val Thorens lyžujete více než kdekoli jinde!

4 /  Lyžařské středisko «bez stresu»: hodně středisek uvádí lyžování přímo od ubytovacích kapacit, ale kolik takových ve skutečnosti je? Ve Val Thorens je to jednoduché. Vyjdete z lyžárny a jste hned na sjezdovce.

5 /  Neustále pulzující různobarevné mladé středisko, které je nejen pro mladé: díky absolutní otevřenosti celému světu a svému pionýrskému duchu v průběhu svých 40 let se Val Thorens stalo kosmopolitním lyžařským střediskem. Všechny návštěvníky spojuje přátelství a společný náhled na budoucnost. Val Thorens má bez pochyby dost energie pro všechny.

6 /  Užijte si svoji rodinu i kamarády: nabízíme Vám bohatou škálu ubytování všech úrovní, z velké části vybavené bazény nebo vířivkami, v nejrůznějších cenových kategoriích. Ať už rodina, zamilovaný pár nebo trojice kamarádů - všichni si vyberou ze široké nabídky ubytování, ať už v útulných apartmánech nebo 3- až 5tihvězdičkových hotelích či rezidencích. Ve Val Thorens se dobře žije!

7 /  Uvolněte se: vše je tu jednoduché. Uděláte přesně takový pokrok, jaký chcete. Ve svém vlastním rytmu a v pěším dosahu. Užívejte si jak je Val Thorens „cool“.

8 /  Sportovní a uvolněné: v dosahu největší lyžařské oblasti na světě znásobíte své zážitky díky sportovnímu centru, které Vám nabídne více než 20 sportovních aktivit, i atraktivnímu relaxačnímu centru… Můžete zde ochutnat pestrý koktejl dalších nevšedních aktivit (nejdelší sáňkařská dráha ve Francii, sjezd na horském kole po sněhu, řízení aut na ledu, atd.) včetně některých tak nových, že je můžete vyzkoušet pouze ve Val Thorens. Svěřte své tělo do péče expertů v jednom z nespočetných wellness center za jediným účelem: abyste pocítili život a cítili se „Zen“!

9 /  Gurmánské středisko: do skvělé pověsti střediska zapadá i kulinářská nabídka nejvyšší kvality se spoustou zajímavých překvapení. Od místní výroby až po šéfkuchaře s michelinskými hvězdičkami, tradiční i moderní gastronomie ve Val Thorens přivede všechny Vaše chuťové buňky do extáze...

10  /  Životní styl Val Thorens: i když je Val Thorens nejvýše položené lyžařské středisko v Evropě, je také bezpochyby i nejživějším střediskem. Široká nabídka živých koncertů od jazzu přes rock až po techno, největší diskotéka v Alpách a nepřeberné množství tematických barů, kde můžete poslouchat hudbu i tančit, vše v uvolněné atmosféře…

 

Tour Operators

 

Club Val Thorens : an unmissable opportunity with Val Thorens