10 PÕHIARGUMENTI

 

VAL THORENS, PUHKEKESKUS, MIS ÜHENDAB ENDAS PARIMAD SUUSATAMISVÕIMALUSED JA ATMOSFÄÄRI PUHKUSE NAUTIMISEKS!

10 PÕHIARGUMENTI

 

1/ Suurepärane asukoht: Euroopa kõrgeim puhkekeskus Val Thorens on looduslik avatud ja päikeseline amfiteater; me ei kao kunagi silmist. Novembrist maini on garanteeritud lumi ja selle kvaliteet.

2/ 600 kilomeetrit puhast liugu kolme oru südames, suurim suusatamispiirkond maailmas, 172 tõstukit ja 318 tähistatud suusarada erinevatel kõrgustel ja igasuguse lumespordi jaoks. Suusatajaid ootavad paljud võimalikud kombinatsioonid ja võimalus avastada enda jaoks iga päev uus rada koos hämmastava panoraamvaatega.

3/ See on nauding: kiired mehaanilised tõstukid vähendavad ooteaega ja võimaldavad teil asuda kiiresti lõbutsema. Val Thorensis saate suusatada rohkem kui kusagil mujal!

4/"Stressivastane" puhkekeskus: paljud suusakeskused nõuavad suuskadega nõlvadele tõusmist, kuid kui palju kordi te soovite seda teha? Val Thorensis käib asi lihtsalt, mine suuskadel välja ja oledki rajal.

5/ Värvirikas atmosfäär, nooruslik, kuid ei ole mõeldud ainult noortele: laialt maailmale avatud ja alati innovaatiline teedrajav vaimsus juba 40 aastat, Val Thorens on kosmopoliitne puhkekeskus. See on kõikide siin viibivate inimeste ühisosa: eeskätt sõbralik ja lihtne viis liikuda tuleviku suunas! Pole kahtlustki, Val Thorensil jagub energiat kõikidele jagamiseks.

6/ Leia oma sõbrad ja perekond: meil on rikkalik ja mitmekesine majutus, enamus nendest spaaga, igas stiilis, igasugusele eelarvele ja igat tüüpi seltskondadele. Perekondadele, paaridele, sõprade seltskonnale või koos armastatuga nautimiseks lai valik alates ühetoalistest korteritest kuni viietärni hotellideni. Val Thorens on puhkekeskus, kus on hea elada.

7/ Pingevaba: siin käib kõik lihtsalt. Te kolite oma soovitud sviiti, valite oma tempo ja pääsete kõikjale jalgsi. Siin saate nautida Val Thorensi lahedat atmosfääri.

8/ Sportlik ja lõõgastav: lisaks maailma suurimale suusatamispiirkonnale saate oma elamust suurendada spordikeskuses, kus pakutakse üle 20 tegevuse, või spaas jne. Samuti saate nautida fantastilisi tegevusi sulatuspoti juures (prantsusmaa pikimat kelgurada, saanisõitu lumel, jääsõitu jne) või muud erakordset, mida ei praktiseerita kusagil mujal. Võite usaldada oma keha ekspertide kätte, ühes meie arvukatest heaolukeskustest, lastes end täiesti lõdvaks. Lõppeesmärk: tunda elujõudu ja rahulolu.

9/ Gurmeekeskus: just nagu puhkekeskus, restoranid, mille pakutav on kvaliteetne ja üllatav. Kohalikud tooted peakokkadelt, traditsioonilistest kuni kaasaegseteni, Val Thorens rahuldab kõikide maitsed bistronoomidest kuni gastronoomideni, sealhulgas leiavad endale midagi ka kõige nõudlikumad.

10/ Val Thorensi elustiil: kuna Val Thorens on kõrgeim puhkekeskus Euroopas, on see ilmselt ka kõige aktiivsem. Kontsertide rohkus, muusikastiilide erinevus, džässist elektroonilise muusikani, suurim ööklubi Alpides ja baaride ning peoteemade ohtrus paneb teid Val Thorensis kuulama ning tantsima ja seda kõike "tinistamise vastases" õhkkonnas.

 

Tour Operators

Club Val Thorens : an unmissable opportunity with Val Thorens